"GELECEĞİN ŞAMPİYON KULAÇLARI MARMARİS'TE BULUŞUYOR" YÜZME TURNUVASI AYNI TARİHLERDE YAPILIYOR

Saygı Değer Yüzme Camiası ;

Bildiğiniz gibi 31 Ocak – 1/2 Şubat 2014 Tarihlerinde gerçekleştirilecek olan “Geleceğin Şampiyon Kulaçları Marmaris’te Buluşuyor” Yüzme Turnuvası elimizde olmayan ve bizide üzen nedenlerden dolayı zorunlu olarak iptal edilmişti.

Bu kararın alınmasına neden olan arkadaşlar hatalarını anlamış olup bunu telafi etmek istemişlerdir.

Bende çok emek verdiğim bu organizasyonun kesintiye uğramadan devamlılığını sağlamak istedim. Aynı zamanda küçük sporcularımızın bu güzel beldemizde şimdiye kadar olduğu gibi aileleriyle birlikte keyifli günler geçirmelerini arzu ettim.

Bunun üzerine yüzme kulüpleri nezdinde telefonla gerekli araştırmayı yaptım. Birçok kulübün bu turnuvaya katılmaya halen istekli olduklarını gördüm. Gerekli resmi kurumlara bilgi verip işlemleri tamamlayarak aynı şartlarda aynı tarihlerde yapılmasına karar verdik.

Benim şahsım dışında gelişen bu karmaşadan dolayı bütün yüzme camiasından özür dileyerek katılımlarınızı umar anlayışınızdan dolayı teşekkürlerimi sunarım.

Sevgi ve Saygılarımla                                                                                                                                                                     Hilmi KISA

PROGRAM

MÜSABAKA KATILIM FORMUKONAKLAMA REHBERİ