Özel yüzme dersleri 5-8-10 ders paket program şeklinde yapılmaktadır. Hafta da iki ders, her ders bir saat sürmektedir. Karşılık uygunluk durumuna göre hızlandırılmış program şeklinde de yardımcı olunabilir.

Bire bir özel yüzme kursu hakkında ön görüşme, tesis inceleme detaylı bilgiler için bizi arayarak Randevu alabilirsiniz. Çalışmaları Randevulu sistem ile takip etmekteyiz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Özel Yüzme Dersleri Nasıl Yapılmaktadır?

Kişinin suya karşı psikolojisi, spor geçmişi, yüzme ile ilgili neler biliyor deneyimleri test edilir. Suya karşı adaptasyonu, su korkusu veya derinlik korkusu gibi. Doğru nefes alma ve nefes verme. Su üzerinde kalabilme. Doğru ayak vuruşu ve kol çekişleri, temel bilgileri önce tek tek antrenörümüz size gösterdikten sonra bu egzersizleri antrenörümüz eşliğinde uygulanmaktadır.

Özel Yüzme Derslerinde Eğitmen Seçimi

En önemlisi özel yüzme dersi alacağınız hocadan pozitif enerji almalısınız. Hocanızın bilgi ve becerileri öğretmenlik kabiliyeti nasıl? Bildiklerini size öğretebiliyor mu? Bu gibi durumlar sizin yüzme öğrenme sürenizi etkileyecektir.

Mümkünse özel yüzme dersi alacağınız hocanızın hali hazırda devam ettirdiği özel yüzme dersi varsa yapılan özel yüzme derslerini yerinde izleyerek daha çok bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yüzme Öğrenmek İçin Birkaç Tavsiye

Yüzme öğrenmek için istekli olun.

Yüzme eğitimi alacağınız kaliteli yüzme kursu araştırın. ( Hatta mümkünse katılacağınız kulübün derslerini yerinde izleyin.)

Yüzme öğrenmek için kendinize zaman ayırın acele etmeyin.Sabırlı olun ve kendinize süre belirlemeyin kaç ders oldu hala aynı yerde miyim gibi kaygılara kapılmayın.

Devamlılık, sabır, özveri size mutlaka başarıyı getirecektir.

Performans Sporcuları İçin Özel Yüzme

Her yaş grubunda daha önceden yüzmüş veya ara vermiş tüm yaş grupları içinde ayrıca performans yüzme eğitimleri de vermekteyiz. Hali hazırda herhangi bir yarışa hazırlanmakta olan ve kendisini rakiplerine karşı yüksek performansa hazırlamak isteyenlerde özel eğitim alarak kendilerini hem mesafe hemde derece olarak geliştirmek adına kulübümüze başvurabilirler.

Performans yüzücüleri için yaş ve yüzme seviyelerine göre antrenman planı uygulanmaktadır.

Diğer Kurslarımız

Çocuk Yüzme Kursu

Çocuk Yüzme Kursu

Çocuklar Dört Farklı Kategoride katılım sağlayabilirler. Grup Yüzme Dersleri (maksimum 5 veya 6 kişi yapılır. ) Bire bir özel yüzme dersleri ( Kişiye özel programlar,) Yüzme bilenler spor veya sağlık amaçlı katılabilirler. Müsabık Sporcu Olma İmkanı.
Copyright 2020
www.marmarisyuzme.com